ŞAHİN-GÖZ İNŞAAT’TA GELİŞİM VE EĞİTİM

ŞAHİN-GÖZ İNŞAAT’TA GELİŞİM VE EĞİTİM

ŞAHİN-GÖZ İNŞAAT’TA GELİŞİM VE EĞİTİM

ŞAHİN-GÖZ İNŞAAT’TA GELİŞİM VE EĞİTİMYaptığımız inşaat insan gücüyle yapılır dolayısıyla bizim işimiz insan işidir. Sadece motive olmuş, kararlı ve nitelikli çalışanlarla uluslararası rekabete ayak uydurabilir ve en iyiler arasında olabiliriz. Personel gelişimi bu nedenle ŞAHİN-GÖZ İNŞAAT’TA önemli bir rol oynamaktadır.
İnsan kaynaklarının geliştirilmesi.
ŞAHİN-GÖZ İNŞAAT’TA bireysel potansiyeli yüksek çalışanlara odaklanır ve bu konuda çeşitliliğe odaklanırız, her alanda birbirinden değerli çalışanlarımızla yolumuza devam ederiz. Uygulama odaklı seminerlerden, çalışma konularına, iletişim davranışı ve liderlik eğitimine kadar her alanda bireysel gelişim çalışmalarımız herkes için profesyonel açısından önemli rol oynar. Kariyeriniz ya da liderlik yolunuz söz konusu olduğunda, stratejik ortağınız olarak bizi görün.
 
Personel geliştirme programımız iki alana ayrılmıştır: Bir yandan uzmanlık eğitimi ve gelişimi, diğer yandan kişilik gelişimi ile ilgilidir.

Dünya’nın en büyük inşaat şirketi olamasakta en iyilerinden biri olabiliriz.
ŞAHİN-GÖZ İNŞAAT’ta eylemlerimizi tek bir sloganla ele aldık. Tecrübeli ve çalışkan kişilerle inşa ettiğimiz teknolojik yapılar insanları birbirine dahada yakınlaştırıyor. Amacımız ister Şahin-göz İnşaat olarak biz isterse kullanıcı olarak kıymetli müşterilerimiz olsun, bir projeye dahil olan tüm kişilerle yüksek kalite, teknoloji yapılarla insanları mutlu kılabilmektir.
Sonuçta hem alıcı hemde satıcının huzur dolu bir ev içerisinde daha iyi şartlarda yaşayabilmesini mümkün kılmak bizim en önemli ilkelerimizden biridir.

Write a Message

Your email address will not be published.

Enter your keyword