Başlıca Hizmetler

Türkiye sınırları içerisinde dünya standartlarında, kaliteli, modern ve yaşanılabilir yapılar inşa etmek. Ayrıca her türlü arazi, arsa, daire, ev, dükkan, işyeri alımı-satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. Kat karşılığı inşaat sözleşmeleri yapılır. (Satış vaadi sözleşmeleri, ortak karar protokolü, ön protokol, yönetim planı). Yurt dışında yaşayan Türk Vatandaşı olmayan kişilerin mal edinme konusunda yardımcı olmak. Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak.
ŞAHİN GÖZ İnşaat lüks konut, okul, iş merkezleri gibi projeler geliştirmeye devam etmektedir. İşinde güvenilir güçlü insan kaynağı, gelişmiş teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ŞAHİN GÖZ İNŞAAT EMLAK, müşterilerinin hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Güvenilir ve Kaliteli hizmetleriyle ŞAHİN GÖZ İNŞAAT VE EMLAK sektörünün önemli bir aktörü haline gelme hedefinden yola çıkmıştır,

ŞAHİN GÖZ İNŞAAT VE EMLAK gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeyi ve Türk inşaat sektörüne katkı sunmayı sürdürecektir.

ÇALIŞMALARIMIZIN AMACI SİZİ RÜYALARINIZDAKİ EVE GÖTÜRMEKTİR.

Enter your keyword