Vizyonumuz – Misyonumuz

VİZYON - MİSYON

Çalışmalarımızın gayesi, Türkiye’nin kalkınmasında, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetlerini gözeterek ülkemizin refah seviyesinin yükselmesine ve daha iyi şartlarda modern ve teknolojik yapılar inşa etmektir. Avrupada edindiğimiz tecrübeyle inşaat sektöründe yenilikçi düşüncelerimizle ve ticari saygınlığımızla, her zaman doğayla içiçe ve onunla dost yapılar inşa ederek, çalışmalarımızı sürdürmekte ve yatırımlarımızı her geçen gün arttırmayı planlamaktadır.
ŞAHİN GÖZ İNŞAAT hizmet verdiğimiz sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, çalışanlarımızın can ve iş güvenliğini sağlamak, kamu yararına ve çevreye duyarlı bir şekilde sürdürülebilir büyüme seyri izlemektedir..

Firmamızın kurulduğu günden itibaren gerek yurt dışında yurt içinde izlediği yol doğrultusunda, bitirdiği ve halen devam eden projeleri ayrıca bitirilen işlerinin teknolojik ve modern yapısıyla müşterilerine sunmuştur. Yetişmiş tecrübeli teknik personel, makina ve ekipmanlar ile kalite çerçevesinde başarının devamını sürdürecektir.

FELSEMİZ

Felsefemiz doğrultusunda, sadece en çok gelecek vadeden Projeleri hayata geçiriyoruz. Amacımız, en yüksek standartlara ulaşmak ve çağın ruhuna, bugünün ve yarının ihtiyaçlarına uygun özelliklerde yapılar geliştirmek.

Şehirler her geçen gün dahada büyüyor bu nedenle daha fazla yaşam alanına ihtiyaç duyuluyor, Konut, Ofis-Dükkan, Okul, Cami, Otel veya ticari alanlara yönelik arzular her geçen gün artıyor.

Ciddi bir piyasa analizinden sonra, sizler için umut verici projeleri seçiyoruz.

Kentlerimizin altyapısını ve orada meydana gelen gelişmeleri biliyoruz. Deneyimlerimiz doğrultusunda yaşadığımız ve çalıştığımız şehirlerde pazarın ihtiyaç duyduğu yerlerde Projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Projemizi uygulamak için gerekli olan özkaynakların % 60’ıne kadarı her zaman Şahin-Göz İnşaat tarafından karşılanır, kalan sermaye yatırımcılarımızdan gelir. Projeleri uygularken en yüksek standartlara ve kaliteye dikkat ediyoruz. Bu amaçla Mimarlık, Genel Planlama ve Uygulama için en iyi Çalışanları seçiyoruz.

Projelerimizi uygularken KALİTE, yatırım seçeneklerinden yapısal uygulamaya kadar olan süreçten başlayarak her zaman vazgeçilmezimizdir.

Mükemmel bina kalitesini bir araya getirerek, benzersiz karakterimizi ve vizyonumuzu yansıtan gelişime entegre ve sürdürülebilir bir yaklaşım geliştirdik.

Enter your keyword