Hakkımızda

Hakkımızda

Önce Millet düşüncesiyle başta müşteri memnuniyeti güvenilir hizmet anlayışı, sevgi ve saygı çerçevesinde bütün hizmetlerimizi, ülkemizde uluslararası standartlar üzerinde en üst düzeyde uygulamayı, girişimci ve yenilikçi olmayı ayrıca bütün bu düşünceler ile hizmetlerimizi sizlerle paylaşmaktan gurur duyar.
ŞAHİN GÖZ İNŞAAT Türkiye’de kurulmuş Antalya merkezli geleneksel bir İnşaat Limited Şirketidir. Çalışma alanı, Antalya-Ankara-İstanbul-İzmir ve çevresindeki bölgelerdir.
ŞAHİN GÖZ İNŞAAT’TA her şeyi bir arada bulabilirsiniz, bir adım ileride olmak ve beklentileri aşmak, örnek olmak ve hizmet verdiğimiz sektörlerde lider olmak birinci kuralımızdır.
Her türlü Konut, Ofis, Okul, Otel, Cami ve Ticari Mülkleri ayrıca her türlü Tadilat, Değişiklik, Eklemeler, Uzantıları, Onarım, Modernizasyon gibi işleri kapsamaktadır. İnşaat işleriyle alakalı her alanda komple çözümler sunuyoruz. Aynı zamanda çalışma sırasında yalnızca bir kişiyle irtibatta olmanız anlamına gelir. Sizden gelen talep üzerine, komple inşaat planlama ve yürütmeyi üstleniriz.
Sizden aldığımız onaydan anahtar teslimine ve gelecekteki emlak yönetimine kadar yapılması gerekenleri sizin adınıza biz yönetiyoruz.

İster standart ister birinci sınıf bir İnşaat olsun, hedefimiz herkes için güzel bir yaşamı daha ekonomik hale getirmektir. Durum ne olursa olsun, her işimizi zamanında ve uygun ekonomik giderlerle bitirmek ana prensibimizdir.
Müşterilerimiz Özel Bireyler, Ticari Müşteriler, Mimarlar ve Gayrımenkul yöneticileridir. Memnuniyetiniz bizim başarımızdır.

ŞAHİN GÖZ İNŞAAT olarak güçlü kadromuzla yaşanılabilir alanlarda dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etmek.
ŞAHİN GÖZ İNŞAAT geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtarak, yaşam kalitesini artırmaya yönelik yatırımlar yapmakta; kaliteli yaşam alanları inşa etmeyi hedeflemektedir.

ŞAHİN GÖZ İNŞAAT’IN hedefi gelişen ve güçlenen Türkiyenin kalkınmasına inşaat sektöründe katkıda bulunmak ve bireylerin içerisinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri depreme dayanıklı, yüksek kalitede Konut, Ofis, Okul, Otel, Cami ve Ticari Mülkleri inşa etmektir.
Ayrıca müşterilerimize, pazar araştırmasından, inşaat yapımına, eleman temininden, kredi almaya kadar birçok alanda güvenilir hizmet vermekteyiz. Hedefimiz Müşterilerimize, Türkiye sınırları içerisinde yatırım yaparken daha bilgili, bilinçli yatırımlar yaptırarak, onlara yol göstermek ve yüksek gelir elde etmelerinde öncü olmaktır.
ŞAHİN GÖZ İNŞAAT olarak amacımız Müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlara Ev, Dükkan, satın alma ve satma imkanı sunmak ve onlara en üst seviyede güvenilir hizmet verebilmektir.
Bizleri başarılı yapan temel özelliklerimizden biri projelerimizde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermemiz ve itinayla çalışmamızdır. 

Vazgeçilmez ilkemiz müşterilerimizin talep ettikleri mekanlara en kısa sürede yerleşmelerini sağlamak için projelerini en kısa sürede tamamlamak ve bize verilen yetkiyi en iyi şekilde kullanmaktır.

Bizim için her şartta başarmak şarttır. Pozitif düşünerek ileriyi görmek ve engelleri aşıp hedeflerimize ulaşacağımıza dair inancımız tamdır.
Müşterilerimize daha fazlasını sunmak düşüncesi, bizi her zaman ileri götürecektir.

ŞAHİN GÖZ İNŞAAT BİRÇOK ALANDA HİZMET VERMEKTEDİR

ŞAHİN GÖZ İNŞAAT ayrıca Emlak, Gıda ve Turizm alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu web sayfamızda her çeşit Lüks Konut, Okul, Otel, Cami ve İş Merkezleri yapımı ayrıca Emlak Satışı hizmetlerimizi karşılıklı güvene dayanan çalışmalarımızla oluşturmuş olduğumuz öz güven ve kaliteli hizmet anlayışıyla, yurt dışındaki ve ülke içerisindeki müşterilerimize ulaşarak mülk sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz.

ŞAHİN GÖZ İNŞAAT, pazarlama yaptığımız gayrimenkullerin satış veya kiralama öncesi veya sonrası hukuksal durumlarına her zaman hakim olup, çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkların üstesinden gelecek birikime sahiptir.
ŞAHİN GÖZ İNŞAAT, Türkiye’den ve yurt dışından yatırım yapmak isteyen müşterilerimizin çıkarlarını her zaman koruyup gözetmektedir.
ŞAHİN GÖZ İNŞAAT, sahip olduğu lisans ve tecrübe ile, her türlü gayrimenkulünüzü (Ev, Arsa, Dükkân, Tarla ve Arazi) satarken veya alırken yasal prosedürü hazırlayıp sizin sadece tapu dairesinde atacağınız bir imza ile işlerinizi sonlandırmaktadır.
 ŞAHİN GÖZ İNŞAAT EMLAK Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık işlerini tecrübeli kadromuzla itinayla yaparız ve her arazi ve arsanın rayiç bedeli ve yer etüdünü yapabiliriz.
Projelerimizde bizimle irtibata geçen kişiyi kısa sürede tanır ve onun yaşayabileceği yerleri öncelikle tespit ederiz ve müşterilerimize uygun konutları gösteririz malum herkesin bir hayalini kurduğu ev ve belirli bütçesi vardır.
ŞAHİN GÖZ İNŞAAT olarak öncelikle onu gerçekleştirmeye çalışırız.

Bizden satın alanlar imar, iskân (yapı kullanım izni), doğru tapu alma sorunları yaşamazlar.

ŞAHİN GÖZ İNŞAAT İnşaat olarak, müşteri memnuniyeti esaslı ticaret ve hizmet anlayışını benimsedik. Bu anlayışımızla, kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedefledik.
En yüksek kalite standartlarında taviz vermeden sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Bu nedenle yüksek kalite standartlarındaŞAHİN GÖZ İNŞAAT nesiller boyu süren değerler yaratmaktadır.
ŞAHİN GÖZ İNŞAAT olarak gelişen ve büyüyen Türkiye için büyük sorumluluk taşıyoruz.

ŞAHİN GÖZ İNŞAAT doğru tercihtir.

Enter your keyword